Gra Bleach PBF

Forumowa gra tekstowa pbf-rpg na podstawie mangi i anime Bleach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-07-18 16:35:51

Nort

Espada

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 28
Punktów :   

Anzain

Anzain
Kolor Reiatsu:Biało-Niebieskie
Forma Zapieczętowana:
Zapieczętowany miecz wygląda jak tradycyjna katana z tsubą w kształcie litery S i białym oplotem.

Forma Ressurection:
Zanim uwolnie tą forme musze poczekać 1 post na zebranie reiatsu.(Robie to w tedy gdy wbijam miecz w ziemie i łącze na nim ręce i mówie "Anzain" i pozostali moga spokojnie wyczuć moje reiatsu ci co mają po niżej 50.000 reiatsu moga czuć się tak jakby niemogli Oddychać)
Komenda odpieczętowująca to "Śmierć"
Opis: W uwolnione formie wyrastają mi skrzydła i ogon oraz mój miecz znika. Po za tym nic sie niedzieje.

Bonusy: Moje Reiatsu rośnie 3 Krotnie

Techniki:
- Robiąc mocny zamach ręki i wymawiając "Cieńcie Śmierci" (Tak samo jak Getsuga Ichigo tylko, że robie to ręką) uderzam Czarnym promieniem ktury przy uderzeniu przeciwnika Wybucha. Reiatsu:10.000
-Wystawiam palec wskazujący w przeciwnka i mówiąc "Anzai" promień podobny do Zero(Cero) tylko, że koloru biały i 2 razy silniejsze od Cero Oscuro "Ciemne Zero", przeciwnik nie jest wstanie uciec przed uderzeniem (tak z szybkością 5.000 km/h). Uderzenie przebija go na wylot nawet z odległości 200m.Uderzenie Zbliska kończy się śmiercią na tychmiastową (Formowanie Tego trwa 1 Post). Reiatsu:60.000
-Wymawiając "Anielska Szybkość" po wymówieniu tych słow fala reiatsu odpycha przeciwnków w odległości 1m
i dodaje mi +50 do szybkości.Reiatsu:50.000
-Wymawiając słowa "Śmierć,Zagłada,Choroba" wbijam prawą ręke w ziemie(Gdy wbije ręke przeciwnik może poczuć gwałtowne uderzenie reiatsu po wyjęciu ręki znika). Po wyjęciu ręki zmienia kolor na czarny.Wystarczy zranienie przeciwnika w ręke aby został zarażony po 5 postach nie może ruszać tą częścią ciała kturą zraniłem.Po 30 Postach przeciwnik niemoże sie już wogule ruszać. Reiatsu:500.000

Koszt Reiatsu Przy Aktywacji:60.000

2 Forma Ressurection:
Uaktywniam Te forme Komendą "Czas Śmierci".(Gdy aktywuje ten poziom osoby z reiatsu poniżej 80.000 przez cały czas czują jak by ktoś ich dusił lub niemogą oddychać.)
Opis:Nic nowego mi sie nie dziej.
Banus:+10.000 Reiatsu,Super Regeneracja(np.Ktoś odetnie mi noge po 2 sekundach juz mi odrośnie to samo ze skaleczeniami)
Techniki:
-Wymawiając Słowo "Egzekutor.." wileka fala reiatsu odpycha oddemnie wszystki w zasięgu 3m i cały zaczynam sie świecieć na biało.(Następne słowo moge powiedzić dopiero w drugim poście)W naspnym poście do kańczam słowo "...Anzain" i w mojej lewej ręce pokazuje się złota włócznia.Każdy kto zostanie przez nią przebity ginie.1 Słowo Reiatsu:20.000/2 Słowo Reiatsu:30.000
-Wymawiając  "Błysk" Moja szybkość rośnie o 40.Reiatsu:50.000
-Trzymając przeciwnika za szyje wymawiam słowa "Ty ktury lekcewarzył śmierć...Giń!" i moje reiatsu przepływa do jego ciała po czym na moją komende "Egzekucja" Rozwala go od środka .(Musze go trzymać aby technika sie udała).(Niemusze od razu go rozwalać moge trzymać go ile chce przy życiu). Reiatsu:1 Słowa:60.000/Reaitsu:2 Słowo:20.000.
Koszt Reiatsu Przy aktywacji:80.000

Ostatnio edytowany przez Nort (2009-07-18 16:56:20)

Offline

 

#2 2009-07-18 16:54:12

Nort

Espada

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 28
Punktów :   

Re: Anzain

Akceptuje

Offline

 

#3 2009-07-18 19:40:05

naril

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 56
Punktów :   

Re: Anzain

Akceptuje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gimelarze.pun.pl www.mirzec2e.pun.pl www.forumpetparty.pun.pl www.narut0f0rum.pun.pl www.speedwayman.pun.pl