Gra Bleach PBF

Forumowa gra tekstowa pbf-rpg na podstawie mangi i anime Bleach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-07-17 11:25:00

Abin

Vice-kapitan Dywizjonu  1

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 20
Punktów :   

Atsumori

Atsumori
Kolor Reiatsu: Jasno Niebieski

Forma Zapieczętowana:
W formie zapieczętowanej atsumori wygląda jak normalna katana z ostrzem czarnym jak węgiel.

Forma Shi-Kai:
Uaktywnia się komendą "Powstań Atsumori",po uwolnieniu katana oplata moją prawą ręke białem sznurem,ostrze katany zamienia kolor z czarnego na biały jak śnieg.Katana okrytaj jest lodem przez co nie jest bardzo wytrzymała ale za pomocą 1.000 reiatsu mogę ją odnowić.
Techniki:
-Na komende "Stań do Walkiu Atsumori" wbijam miecz w ziemie pod ziemią widać jakby przepływał lód i na powierzchni zostaje taki ślad zamrożonej ziemi jak lód dojdzie do przeciwnika wyskakują kolce mogą lecieć w lini prostej koszt 1.000 reiatsu.
-Na komende "Zamroź by zabić" wyciągam mieczy w góre po czym się rozprasza w pył zostaje tylko rękojeść, dzięki niej moge sterować tym pyłem każdy kto go do tchnie zostaje natychmiastowo zamrożony silniejszy przeciwnik łatwo sie z tego wydosta ale na 2 posty jego ruchy będą spowolnione. 2.000 reiatsu.
-Na Komende "Lodowa Łaska" wyciągam miecz w kierunku przeciwnika po czym ja i mój miecz zaczynam świecieć reiatsu(na jasno niebiesko), mówiąc "Lód" olbrzymi promień wylatuje w kierunku przeciwnika zamrażając wszystko na swej drodze jeżeli trafi przeciwnika nima szans na wydostanie się reaitsu 5.000.
-Robiąc zamach i mówiąc "Tnij" ,uderzając wystrzeluje jasne światło kture po trawfieniu przeciwnika poważnie go rani reiatsu 2.000.  (Coś wstylu Getsuga)
Prosze o Akceptacje
Forma Ban-Kai:
Jeszcze Niepotrafie

Duchowy wygląd Zanpakutou :Atsumori przypomina feniksa z koroną tylko zamiast z ognia jest on cały z lodu.
Prosze o Akceptacje

Ostatnio edytowany przez Abin (2009-07-18 09:37:20)

Offline

 

#2 2009-07-17 12:20:19

naril

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 56
Punktów :   

Re: Atsumori

Akceptuje

Offline

 

#3 2009-07-18 12:15:17

naril

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-16
Posty: 56
Punktów :   

Re: Atsumori

Akceptuje Forme Shi-kai i Duchowy wygląd Zanpakutou

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elothfans.pun.pl www.naratunek999.pun.pl www.1ooproyt2.pun.pl www.konohadojo.pun.pl www.grebocin.pun.pl